Tesla Pardubice B - Sokol CR A: 6 -10

07.11.2009 10:15

K dvojzápasu na Teslu „B“ a do Holic jsme vyráželi s vědomím, že se bude jednat o dva vyrovnané zápasy, ve kterých může vyhrát kdokoli, ale s odhodláním přivézt domů všechny body.

Dopolední zápas na Tesle „B“ se pro nás nevyvíjel dobře. Po čtyřhrách jsme prohrávali 2-0, když Milan s Jardou podlehli 2-3 páru Kudýn, Loudil a Jenda s Romanem také 2-3 Bachurovi s Melicharem (nestačilo nám ani vedení 2-1 na sety a 9-6). Po prvním kole dvouher byl stav 4-2 pro domácí. Jenda překvapivě rychle poráží Kudýna 3-0. Nejlepší hráč domácích Bachura rozstřílel v rozhodujících chvílích Romana 3-2, Milan v zápase, který trval snad 5minut včetně rozehrání, drtí Melichara 3-0 a Jarda podobně beznadějně prohrává 3-0 s Loudilem.

Ve druhé sérii se karta začíná obracet, když Jenda poráží Bachuru 3-2 (10 v pátém setu a doteď neví jak). Roman vyhrává 3-1 s Melicharem, Milan netradičně velmi trápí Loudila, ale nakonec prohrává 2-3 a pravděpodobně rozhodující zápas dopoledne vyhrává Jarda na Kudýnem 3-2.  Stav je tedy 5-5.

Další rundu začíná Jenda výhrou 3-0 nad Melicharem, poté Roman překvapivě lehce poráží 3-0 Loudila a Milan 3-1 Kudýna. Jarda prohrává s Bachurou 0-3. Vedeme tedy 6-8.

V posledním kole Jenda poráží unaveného Loudila 3-1 a poslední bod přidává Roman výhrou nad odevzdaným Kudýnem 3-0. Konečný stav 6-10.

Podali jsme kolektivní výkon, který nám přinesl vítězství i přes obě prohrané čtyřhry.

Body:  Rohlík 4/4,5, Michalec 3/4,5, Stehlík 2/3,5, Bureš 1/3,5